Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych po 14 latach

mam 28 lat od 14 lat biore tab antykoncepcyjne(z przerwa na jedna ciaze )z powodu okropnego bolu brzucha w okres(wymioty,omdlenia itp)pol roku temu z cytologi wyszedl mi nie prawidlowy wynik i mialam wycinki wyszlo CIN2 nastepnie el konizacja szyjki leep LEETZ H-P.wynik to io glandularis et erosio vera,dysplasia epithelii minoris gradus LGSIL-AB(M-31210).cytologia po trzech mies.gr.papanicolaou 1.nie chce juz brac tab anty gdyz sie boje jest inna metoda przeciwbolowa w zebym mogla normalnie życ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak są inne metody, ale prosze w tej sprawie skonsultowac się z lekarzem, po badaniu i wywiadzie dobierze odpowiednie leczenie