Zaskórniki w strefie T u nastolatki

Moja kuzynka ma problemy z zaskórnikami. Ma 16 lat. I zaskórniki na nosie, brodzie i strefie "t", których nie da się wycisnąć. Co jej poradzić ? Bez recepty.

Witam. Przede wszystkim kuzynka powinna pamiętać o regularnym oczyszczaniu twarzy i stosowaniu kremów o działaniu normalizującym. 1-2 razy w tygodniu warto również wykonać peeling.