Zastosowanie dwóch tabletek Polocardu w ciąży

Witam. Mam pytanie i proszę o szybką odpowiedź. Jestem w 9 tygodniu ciąży i mój ginekolog każe mi brać polocard 75 mg . Biorę go codziennie rano i dzisiaj rano nie wiem i nie pamiętam żebym go brała i wydaje mi się ze go nie wzięłam i wzięłam go o 16 i teraz się zastanawiam że może jednak wzięłam rano. Jeśli wzięłam dwie tabletki dzisiaj czy to ma jakiś wpływ na dziecko czy to może zaszkodzić ?

Aleksander Ropielewski

Ryzyko powikłań jest bardzo małe i nie ma powodu do obaw. Może Pani być spokojna.