Zastosowanie metody Yuzpe przy użyciu tabletek Jeanine

Zastosowalam metode yuzepe z tabletek janinna, tylko ze w skladze maja dienogest to tabletki 4 generacji.wzielam 4 tabletki ok 12h po stosunku i nastepne 4 po kolejnych 12 h.chcialabym wiedziec czy te tabletki sie nadaja i czy moge liczyc na ich skutecznosc w tej metodzie Niewiem czy nie popelnilam bledu uzywajac janinne.prosze o szybka porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zastosowaną metodę cechuje duża skuteczność. Niemniej jednak nie jest ona polecana ze względu na ryzyko wystąpienia powikłań.