Zastrzyki w dyskopatii i opuchnięcia

Witam. W dn.15.XI.br. dostałam zastrzyk Dicloratio /dyskopatia/. Po nim wystąpiła pokrzywka i duszności. Po podanych zastrzykach odczulających w przychodni dolegliwości ustąpiły. Do chwili obecnej mam lekko spuchnięte udo ze strony zewnętrzej /po którymś z zastrzyków/. W dniu dzisiejszym "dopadł" mnie uciążliwy rwący ból uda w miejscu w/w opuchlizny powtarzający się dość często i regularnie. Proszę o info. co powinnam zrobić doraźnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Doraźnie niestety już w tym momencie chyba nie jest potrzebne działanie. Proponuję z powyższymi objawami udać się do swojego lekarza.