Zaświadczenie od psychiatry o depresji

Witam. Mam pytanie odnośnie zaświadczenia od psychiatry o depresji. Studiuje obecnie medycyne i zastanawiam sie czy takie zaświadczenie moze przysporzyć mi problemow w dalszej nauce lub pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź

Niestety nadal funkcjonują pewne stereotypy i uprzedzenia dotyczące chorób psychicznych. Wynikają one z głównie niewiedzy, stąd nie spodziewałbym się ewentualnych negatywnych reakcji w środowisku medycznym.
Proszę pamiętać również, że wszelkie informacje dotyczące Pani zdrowia są danymi wrażliwymi i nie powinny dotrzeć do osób, którym Pani nie zdecydowała się ich ujawnić.