Zatarcie zarysów powierzchni stawowych prawego stawu krzyżowo-biodrowego
Który wynik jest wiarygody jeżeli w badaniu rtg stawów biodrowo-krzyżowych wyszło zwraca uwagę zatarcie zarysłów powierzchni stawowych prawego stawu krzyżowo-biodrowego-podejrzanie zmian o charakterze sacroilitis a w wyniku mr że cech patologicznego wzmocnienia po podaniu kontrastu nie uwidoczniono i reszta jest w normie i prawidłowa/tak napisał lekarz/To w końcu o co chodzi który wynik jest wiarygodny?Dlaczego taka różnica wyników?Powinny się pokrywać z diagnozą jeden z drugim?Pierwszy był rtg!

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a jakie objawy. bardziej diagnostyczny jest wynik RM.Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecajacego powyższe badanie.