Zatkane ucho i bóle gardła przy powiększonych węzłach

witam mam problemy z uszami i gardlem od maja mam zatkane ucho i minimalnie jak to powiedzial laryngolog powiekszone wezly chlonne .teraz ciagle boli mnie gardlo po tylnej scianie splywa mi wydzielina dodam ze robilam wymaz z gardla i wynik byl ujemny za lewym migdalkiem a dokladnie za lukiem mam dziwna narosl jakby balonik ogolnie czuje sie rozbita i bezradna bo bylam juz u tylu lekarzy i zero diagnozy ostatnie badanie krwi wbc wyszlo mi znowu ponizej normy 3,700 biale krwinki ob

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza laryngologa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki