Zatkane uszy, dreszcze a bolesność głowy

Dzien dobry,12 dni temu wystapiły u mnie dreszcze, bol głowy, temperatura, po kilku dniach doszedl kaszel, częściowo mokry częsciowo suchy, bardzo męczący, duszący, kończący się czasem odruchem wymiotnym,ten kaszel trwa juz 5 dni,odkasluje niewiele i jest to zółte(jeszcze parę dni temu było tego wiecej i miało ciemnozółty kolor)odkasluje niewiele. Od niedawna doszlo czerwone gardlo i troche pieka mnie oczy,jakby zatkane uszy.lekarz zapisał antybiotyk, syrop thiacodin i wit c. Brać antybiotyk?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, proszę wziąć antybiotyk, jeśli po 3 dniach stosowania nie odczuje Pani żadnej poprawy proszę udać się ponownie do lekarza.