Duszący kaszel a ryzyko zapalenia oskrzeli

Witam od około miesiąca mam kaszel(mokry) strasznie duszący. Dostałem syrop na kaszel a rodzinny powiedział że to przeziębienie. Po 2 tygodniach kaszel nie dawał spokoju do tego "duszenie" się w nocy w powodu kaszlu i wymioty. Następnie antybiotyk. Antybiotyk nic nie dał tylko uspokoił troszkę wymioty Po 4 tyg zostałem wysłany na zdjęcie płuc i wyszło wszystko ok. Mam astmę i dostałem na to leki wziewne ale nadal nic i boję się czy to nie zapalenie oskrzeli (temp ciała 36.3) Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może konieczna jest modyfikacja lecznia astmy. Bez badania nie da się postawić diagnozy, sugeruję ponownie udać się do lekarza.
Pozdrawiam