Duszący kaszel z odrywającą się wydzieliną

Witam. Już prawię miesiąc męczy mnie duszący kaszel z odrywającą się wydzieliną, gardło mnie nie boli, po prostu jest to jak by ogromna podtrzeba pozbycia się czegoś z płuc a jak nie zakaszle to z czasem oddycha mi się ciężej, byłem u lekarza i pierw dostałem antybiotyk lecz nie pomógł, teraz pije syrop odkrzuśny to ale to nic nie daje gdyż wydzielina jak by zbiera się w płucach na nowo, wie ktoś może co to może być? Popadam w paranoje, boje się że może to być rak płuc, z góry dziękuje za odp...

Witam!
Proszę się nie obawiać, rak płuc w tak młodym wieku jest bardzo mało prawdopodobny. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, być może zleci on inny lek na rozrzedzenie wydzieliny oraz osłucha Pana żeby stwierdzić, czy nie ma Pan zapalenia oskrzeli lub płuc. W razie utrzymywania się objawów lekarz rodzinny może zlecić wykonanie zdjecia RTG klatki piersiowej.