Duszący, suchy kaszel i zatkane zatoki

Już od paru dni doskwiera mi duszący suchy kaszel na początku zaczęło sie od chrupkiego i bólu gardła teraz został tylko kaszel podrażnione krtań i zatkanie zatoki Najgorzej jest wieczorem bardzo dusi noc raczej spokojna po zaśnięciu nad ranem dużo odkrztuszam i zchodzi z nosa wydzielina w ciagu dnia jest lepiej trwa to już jakieś 4 dni Proszę o poradę Jak na razie mam syrop herbapect który raczej nie pomaga i tabletki acc które biorę od wczoraj wieczora Dziękuje pozdrawiam Szymon

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem, zwłaszcza, jeżeli dolegliwości nasilają się / nie ustępują. Konieczne może się okazać włączenie do leczenia antybiotyku.