Zatkane uszy i problem z ciśnieniem po urazie głowy

Witam w niedziele podczas wyglupow zostałam z nienacka uderzona twarda poduszka z gory w głowę poczułam silny bol który trwał do godziny potem zapomniałam osprawie w poniedziałek po południu zaczeła boleć mnie głowa musiałam zażyc tabletke wziełam polopiryne max po 3 godzinach nastepna bo bol nasilił sie znowjeszcze bardziej nad ranem trzecia ból ustąpił ale mam wrażenie że mam zatkane uszy i we etorek niespodziewanie cisnienie mi podskoczyło do 130/80 a jestem niskocisnieniowcem czytopo urazie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.