Zator w gardle, zatykanie w mostku i powiększone węzły chłonne szyi
Dzień dobry Mój problem polega na tym że od ponad pół roku mam jakiś "zator" w gardle trochę poniżej grdyki. Przy połykaniu płynów (woda) po sekundzie słyszę i czuję jak przelatują mi bąbelki powietrza.Prawdopodobnie po przeziębieniu które miałem pod koniec listopada. Brałem wtedy kolejno dwa antybiotyki. Do tego dochodzi zatykanie w mostku coś w rodzaju drętwienia. Boli mnie też gardło i czasem trudno mi mówić , mam chrypę. w USG tarczycy mam powiększone węzły szyji jednen ma dł19mm odczynowe ?

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z laryngologiem. Bez przeprowadzenia badania laryngologicznego nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co jest powodem Pańskich dolegliwości.