Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zatrucie pokarmowe kropelkowe

witam mam chorobe zatrucie pokarmowe kropelkowe czy cos takiego biore ;metoclopramidium polpharma 10 mg 3 razy dziennie juz od srody dalej mam mdłosci biegunke i osłabienia straszne bóle zoładkowe takie straszne kucia jak tylko cos zjem co to moze byc?lekaz rozklada rece
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Jak pozbyć się biegunki?

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Metoclopramid, jako lek prokinetyczny może być przyczyną opisanych biegunek. Sugerowałabym rozważyć odstawienie leku. Jeśli opisane objawy utrzymują się pomimo leczenia, sugeruję ponowną ocenę lekarza prowadzącego. Być może konieczna jest także konsultacja specjalisty chorób zakaźnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy