Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zatrzymanie miesiączki po zastosowaniu Sulpirydu

od kilku miesiecy zazywam lek sulpiryd co spowodowalo zatrzymanie miesiaczki,w przeszlosci leczylam sie na silna depresje,w ostatnich miesiacach poczulam sie znow fatalnie .mam napady lakowe i objawy jakby znow depresji ,jak moge dojsc do tego czy to brak miesiaczek spowodowal jakies rozregulowanie hormonalne czy wrocila depresja,zazywam juz jakis czas lerivon i dalej jest fatalnie
KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Mgr Ĺukasz Kielemnik
Mgr Ĺukasz Kielemnik Psycholog

witam, jeżeli czuje się Pani fatalnie w ostatnich miesiącach mimo stosowania leków, to należy zgłosić się ponownie do lek.psychiatry celem korekty leczenia farmakologicznego

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy