Zatwardzenie po wycięciu wyrostka

Witam! Piszę w imieniu mamy. Otóż problem jest taki, że nie może się ona załatwić, ma takie zatwardzenie tylko, że ciągłe. Dodam, że ma 57 lat i przeszła zabieg wycięcia wyrostka. Pytanie, czy można temu jakoś zaradzić, widzę jak się męczy. Proszę o pomoc. Dziękuję

Proszę udać się do lekarza, na odległość i bez badania nie da się pomóc.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Bezwzględnie trzeba pomóc poprzez wykonanie lewatyw ( enema - lek dostępny w aptece), potem być może leki przeczyszczające począwszy od łagodnie działających