Zawał serca a niewydolność zastawki trójdzielnej

Witam serdecznie Moja mama jest po zawale który miał miejsce 1 rok temu . 3 tygodnia temu miała wymienioną zastawkę mitralną oraz 3 baypasy. Cały czas nie mogła dojść do siebie , problemy z saturacji i napływająca woda do płuc, nie chodziła nie miała siły siedzieć. dzisiaj przenieśli ją z powrotem na salę intensywnej terapii z powodu niewydolności oddechowej i wody w płucach. Lekarz dodatkowo poinformował mnie że zastawka trójdzielna również jest niewydolna . Jakie są rokowania.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza prowadzącego.