Zawroty, bóle głowy, otępienie i kołatania serca

Moje objawy,zawroty, ból głowy,otępienie,uczucie kołatania serca i dławienie w klatce piersiowej, drętwienia kończyn z bólem żył, na przemian dreszcze zimne i gorąc z potami,drętwiejące usta i język, wzdęcia,odbijanie, bóle brzucha przeważnie z lewej strony,szybko się męczę,zawsze miałam zaparcia(do7 dni)teraz załatwiam się codziennie nawet 2-3 razy,kolor stolca zgnito zielony.Wyniki OB-19 ,TSH-3,760 Leczę się na: astmę, jaskrę, menopauzę( plastry System conti 1/4 plastra co 4 dni.Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Musi Pani swoje objawy skonsultować z lekarzem w gabinecie. Dlatego wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem rodzinnym w celu ustalenia dalszego postępowania,

Pozdrawiam.