Zawroty głowy a karmienie dziecka

Witam,od 2tyg dokuczaja mi codziennie zawroty glowy.(chwilowe) tzn klade sie do dziecka na lewa strone podać piers i wtedy czuje zawrot albo przy podnoszeniu,ewentualnie do tylu jak glowe mocno odchyle. w wiekszosci czasu tzn 5 miesiecy praktycznie karmie na leżaco. spie rowniez z niunia. czy moze byc to od zlej pozycji? ogolne wyniki morfologi i ob ok brakuje troszeczke zelaza. z góry dziekuje za odpowiedz

Najczęściej krótkotrwałe,zależne od pozycji zawroty głowy są pochodzenia błędnikowego. Na ogól mijają same po jakimś czasie, lubią jednak powracać.