Dlaczego mam zawroty głowy podczas jazdy windą?

Witam. Mam 42 lata wczoraj jeździłem w pracy dużo windą i za każdym razem jadąc w dół miałem krótkotrwałe delikatne zawroty. Natomiast dziś pierwszy raz w życiu a jest niedziela odpadły mnie one w domu i większe niż dzień wcześniej. Dziś wirowała mi podłoga. Troche sie denerwuje bo pracuje w niemczech i nie wiem co robic. Był to pierwsz raz teraz sie uspokoiło i czekam co bedzie dalej. Fakt ze miałem bardzo cieżki tydzień fizyczny moze ma jakieś znaczenie plus alkohol...

Przyczyną mogą być zawroty głowy pochodzenia ośrodkowego- wtedy wskazana jest wizyta u neurologa lub zawroty głowy pochodzenia błędnikowego- wtedy należy udać się do laryngologa. Sugeruję wizytę u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który po przeprowadzeniu badania pokieruje Pana do odpowiedniego specjalisty. Wskazany jest też odpoczynek i odstawienie alkoholu, regeneracja sił.