Zawroty głowy a upadek z krzesła

Od 3 tygodni miewam przy obrocie z lewego na prawy bok na łóżku dziwne zawirowania w głowie do tego oczopląs i nudności trwa to około 15 sekund. Dodatkowo lewe ucho lekko zapchane i jak by mrowienie przy uchu między okiem, a uchem trwa to chwilkę i powraca. Byłem u lekarza, ale stwierdził, że to nerwica co jest nieprawdą ponieważ wcześniej było wszystko dobrze. Dzień przed tymi objawami upadłem z krzesła dość mocno na podłogę, ale głową nie uderzyłem 6 godzin po upadku to wszystko się zaczęło.

Witam Pana,

Objawy wydają się o tyle niepokojące, że wystąpiły nagle i pozostają w ścisłym związku czasowym z urazem. Proszę zgłosić się do neurologa w trybie pilnym (nawet w ramach ostrego dyżuru neurologicznego). Dopiero po przeprowadzeniu wnikliwego badanai neurologicznego połączonego z badaniami dodatkowymi będzie można domniemywać o somatyzacyjnej etiologii zgłaszanych przez Pana objawów.

Pozdrawiam!

Witam, no ale lekarz chyba nie stwierdził nerwicy bezpodstawnie tylko przeprowadził z Panem wywiad chorobowy ?
Radziłbym iść do neurologa, a gdy i on powie, że to nerwica to wtedy do psychoterapeuty.
Pozdrawiam