Zawroty głowy a wirusy pochodzenia zwierzęcego

Cztery lata temu zrobiłam pokleszczowe badania krwi w specjalistycznym gabinecie, z badań wynikło ze mam kilka wirusów pochodzenia zwierzęcego, lekarz sie śmiał i żartował ze to nic takiego . Minęło kilka lat a ja z każdym dniem czuje sie gorzej,zawroty głowy,omdlenia , ból mięśni, chyba najchętniej lekarze by mnie zamknęli w szpitalu psychiatrycznym, dodam ze posiadam cała teczkę przeswietlen i nic...

Trochę niepokojący jest fakt, że przeszła Pani tak wiele różnych badań, w tym prześwietleń ?, a lekarze nie stwierdzali żadnych patologii....
"Minęło kilka lat a ja z każdym dniem czuje sie gorzej,zawroty głowy,omdlenia , ból mięśni, chyba najchętniej lekarze by mnie zamknęli w szpitalu psychiatrycznym, dodam ze posiadam cała teczkę przeswietlen i nic..."
Może to jednak objawy nerwicowe, zaburzenia lękowe z somatyzacją?
Może zwraca Pani uwagę na drobne objawy "cielesne", a ma Pani problemy z rozpoznawaniem własnych emocji i z radzeniem sobie z codziennymi problemami, ze sobą.... Bywa, że trudne przeżycia i wspomnienia z okresu dorastania, poczucie zagrożenia, przekłądają się na podobne objawy w dorosłym życiu
Warto podsumować wyniki z Lekarzem
Porozmawiać z PSYCHOLOGIEM, kimś bliskim. Pozdrawiam serdecznie.
Życie ucieka, warto skupić się na aktywności zawodowej, rodzinnej, sportowej!