Omdlenia, zawroty głowy i problemy z oddychaniem przy anemii

Witam, kilka dni temu bardzi żle się czułam (omdlenia, zawroty głowy, problemy z oddychaniem). Trafiłam na dwa dni do szpitala, gdzie miałam przetaczaną krew (anemia). Jednak w dalszym ciągu mam te same objawy. Czy to przejdzie>

Trudno cokolwiek odpowiedzieć, nie znając przyczyny, która doprowadziła do anemii. Proszę zwrócić się do lekarza rodzinnego, który pomoże znaleźć przyczynę spadku stężenia hemoglobiny - nie podała Pani nawet wyniku badań morfologii wykonanych w szpitalu. Przetoczenie krwi to tylko leczenie objawowe, po rozpoznaniu powodu można wdrożyć leczenie przyczynowe i usunąć objawy. Pozdrawiam Panią i Mieroszów! Byłam tam kiedyś, chyba przed Pani urodzinami, na ulicy wtedy jeszcze słyszało się jeszcze język niemiecki.