Zawroty głowy, ból kości szczękowych, zmęczenie, apatia a zapalenie zatok

od pewnego czasu miewam uczucie zawrotow glowy,wydzielina splywa mi do gardla ale nie mam katatu,bol w okolicach skroni i sciskanie,bol kosci szczekowych az do ucha oraz uczucie pieczenia czola brak temperatury i ogolna niechec do wszystkiego oraz zmeczenie czasami leki o wlasne zycie,czy to są zatoki?pozdrawiam

Witam serdecznie.
Opisane objawy mogą być związane z przewlekłym zapaleniem zatok. Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu (farmakoterapia, wizyta u specjalisty laryngologa).