Zawroty głowy, bolesność w klatce piersiowej a bajpasy

Mój ojciec jest rok po operacji by-passów, od około 1,5 miesiąca źle się czuje miewa zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, nogi robią się jak z waty. Co może być tego przyczyną regularnie przyjmuje leki, był juz u dwóch lekarzy, którzy mówią, że to jest normalne, ale wczesniej czuł się dobrze, takie stany zdarzały się bardzo rzadko, a teraz nawet kilka razy dziennie.

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji odnośnie stanu zdrowia Pani taty, jego wieku oraz leków jakie zażywa aby udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny. Każdy z ww. przeze mnie czynników może powodować nasilenie się objawów o jakich Pani pisze.