Ból brzucha, nudności, ból pleców, kłucie w klatce piersiowej i osłabienie

Witam serdecznie. Moze to tylko objawy przeziebienia, ale... W nocy obudził mnie ból brzucha pod zebrami, uczucie głodu, ściskania, oraz nudności. Towarzyszy im ból plecow, kłujący i trwały, pod łopatkami oraz w okolicy krzyża, oraz kłucie w klatce piersiowej, szczególnie po lewej stronie. Stan podgorączkowy, nudności, osłabienie, przy szybkim wstawaniu lekkie zawroty głowy.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i bez przeprwadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jedoznacznej odpowiedzi odnośnie ich przyczyny. Proponuję kontakt z lekarzem.