Ból żołądka i kłucie w klatce piersiowej

Witam od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości a raczej jest ich coraz więcej dlatego wydaje mi się to dziwne. Zaczęło się od bólu żołądka przypomina od głód i ściskanie potem doszło ciepło miedzy piersiami teraz mam takie uczucie ciepła rozlewające się na całej klatce do tego sporadyczne ukłucia w różnych miejscach na klatce.W gardle na wysokości krtani czuje jakby mi coś tam zatykało i sporadycznie odczuwam kłucia obok pępka. Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza. Zalecam konsultację u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.