Co oznacza kłucie w klatce piersiowej podczas snu?

Witam, mam problem a mianowicie boli mnie w klatce piersiowej (na wysokości mostka), ale tylko jak się położę. W dzień jest ok., w nocy najlepiej śpi mi się na brzuchu (chodź to strasznie niewygodne) leżąc na plecach czy boku czuję straszne kłucie. Dodatkowo od kilku miesięcy mam powiększony migdałek gardłowy lewy (migdałki podniebienne usunięte) i strasznie chrapię. Co jest przyczyną moich dolegliwości? Jak temu zaradzić?

Lek. Michał Lenard

W celu ustalenia przyczyny Pani objawów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!