O czym może świadczyć chrząkanie, ból i kłucie w klatce piersiowej oraz dyskomfort przy połykaniu?

Dzien dobry. Od ponad roku zmagam sie z uporczywym chrzakaniem ktoremu towarzyszy zatykanie w gardle,odpluwanie gestej bialej sliny(czasami zolta),bol i klocie w piersiach,dziwne przeskoki w klatce piersiowej,czasami dyskomfort w polykaniu.Te dolegliwosci sa krotkotrwale i nawracajace kilka razy dziennie,najbardziej uporczywe wieczorem. Leczenie zaczelo sie od antybiotyku, nie pomogl,nastepnie leki Clatra i Telfexo,bez skutku. Zdjecie RTG nic nie wykazalo. Konsultacja z laryngologiem-diagnoza-reflux. W badaniu gastroskopii i badaniu histopatologicznym wyszlo ze nadzerkowe zapalenie blony sluzowej zoladka malego stopnia(reflux wykluczony). Przyjmuje lek HELICID 20. Dodam rowniez ze poddalam sie badaniom kardiologicznym,USG,echo serca i KTG nic niepokojacego nie wykazalo. Badanie na tarczyce i morfologia z Ob bez zastrzezen. Sama nie wiem gdzie dalej szukac pomocy i przyczyny tych dolegliwosci... jakie badania powinnam jeszcze wykonac i do jakiego udac sie specjalisty? Poza tym czuje sie calkiem dobrze,nie trace na wadze.

Lecz zapalenie żołądka ale nie tak delikatnie czyli Helicid 20. A badanie w kierunku Helicobacter pyroli było z krwi lub z błony śluzowej żołądka? Nie ma zapalenia żołądka bez współistniejącego refluksu. a podstawa to dieta.