Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy: co jest przyczyną?

Witam, od dłuższego czasu mam okropne zawroty głowy. Słabo mi, nie mogę wykonywać szybkich ruchów głową, jestem niespokojna, wystraszona, cała się trzęsę i nie mogę złapać oddechu. Boli mnie klatka piersiowa. Miałam robiony tomograf głowy i wszystko w normie. Różne badania krwi, moczu, ekg serca i wszystko w porządku. Jednak dalej nie wiem, co mi dolega. Bardzo się boję. Co mam robić? Już mam tego dosyć. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,
Zawroty głowy mogą mieć związek z chorobą błędnika. Powinna Pani udać się na konsultację do laryngologa. Warto również wykonać RTG odcinaka szyjnego kręgosłupa. Zmiany zwyrodnieniowe na tym poziomie mogą objawiać się zawrotami głowy.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy