Zawroty głowy: co jest przyczyną?

Witam, od dłuższego czasu mam okropne zawroty głowy. Słabo mi, nie mogę wykonywać szybkich ruchów głową, jestem niespokojna, wystraszona, cała się trzęsę i nie mogę złapać oddechu. Boli mnie klatka piersiowa. Miałam robiony tomograf głowy i wszystko w normie. Różne badania krwi, moczu, ekg serca i wszystko w porządku. Jednak dalej nie wiem, co mi dolega. Bardzo się boję. Co mam robić? Już mam tego dosyć. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Zawroty głowy mogą mieć związek z chorobą błędnika. Powinna Pani udać się na konsultację do laryngologa. Warto również wykonać RTG odcinaka szyjnego kręgosłupa. Zmiany zwyrodnieniowe na tym poziomie mogą objawiać się zawrotami głowy.
Pozdrawiam