Zawroty głowy, drętwienie ręki i osłabienie
Witam.3 miesiace temu mialam zawroty glowy i osłabienie.teraz mam ucisk w czubku głowy oraz z lewej strony.ciagle mysli sprawily ze zaczeła dretwiec mi tez lewa reka,badz gorace uszy(lewe)trzesłam sie z nerów.(obawy)kiedy poszłam do pracy objawy sie zmniejszyły oraz zaczlam brac witaminy. bylam u neurologa stwierdzi ze na 90% jest wszystko ok. ale w razie czego mam skierowanie na RM.czasami boli mnie tez kark i musze go chwile pomasowac.(wypadanie włosow)to było na tle nerwowym?bo czasami wraca

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Badania krwi - TG
TG ? czyli trójglicerydy ? są estrami gliceroli i kwasów tłuszczowych. Są również podstawowym substratem energetycznym w organizmie oraz składnikiem tkanki tłuszczowej. Sprawdź czym grozi ich nadmiar ? czyli czym jest hipertriglicerydmia.
Witam! Opisane dolegliwości mogą nasilać się pod wpływem nadmiaru stresu. Jeśli jednak mają tendencję do nawracania warto zasięgnąć ponownej opinii neurologa i wykonać badania obrazowe.