Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy i niestabilność ruchowa

Od kilku dni mam zawroty głowy, które w ciągu dnia objawiają się uczuciem niestabilności ruchowej. Najczęściej pod koniec dnia kończą się bólem głowy aż do zaśnięcia. Czy leki przeciwzapalne jak ibuprofen jest dobrym wyjściem w natychmiastowej uldze? ...dzisiaj wzięłam jedną tabletkę i poczułam się lepiej. Czy kontynuować branie ibuprofenu?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Doraźnie jak najbardziej może Pani przyjmować ibuprofen. Proszę jednak pamiętać, że jest to lek, który działa toksycznie na przewód pokarmowy czy też nerki - nie powinien być zatem stosowany przewlekle. Przede wszystkim należy się zastanowić nad przyczyną dolegliwości bólowych oraz zawrotów głowy. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy