Zawroty głowy i niestabilność ruchowa

Od kilku dni mam zawroty głowy, które w ciągu dnia objawiają się uczuciem niestabilności ruchowej. Najczęściej pod koniec dnia kończą się bólem głowy aż do zaśnięcia. Czy leki przeciwzapalne jak ibuprofen jest dobrym wyjściem w natychmiastowej uldze? ...dzisiaj wzięłam jedną tabletkę i poczułam się lepiej. Czy kontynuować branie ibuprofenu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Doraźnie jak najbardziej może Pani przyjmować ibuprofen. Proszę jednak pamiętać, że jest to lek, który działa toksycznie na przewód pokarmowy czy też nerki - nie powinien być zatem stosowany przewlekle. Przede wszystkim należy się zastanowić nad przyczyną dolegliwości bólowych oraz zawrotów głowy. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.