Zawroty głowy i nudności po narkotykach

Witam nazywam się Daniel mam 18 lat niedługo koncze 19. Palilem marihuanę nie często zapaliłem może 3 albo 4 razy niestety po euforycznym stanie wpadłem w panike serce zaczelo walic mi jak mlot a ja myslalem ze umieram. Od tamtego czasu caly czas mam takie obawy nie mogę zasnąć w nocy..czasami przez ten strach mam zawroty glowy i nudności proszę o porade

Proponuje zacząć od wizyty u lekarza POZ który pana zbada i ustali czy pana przypadłość nie ma organicznej przyczyny ( i proszę mu powiedzieć ze pan palił konopie, lekarz nie wezwie policji, ani tego nigdzie nie zgłosi ) która zamanifestowała się właśnie w takich okoliczności. Jeśli to zaburzenia lekowe ( co lekarz POZ też stwierdzi przez wykluczenie innych przyczyn ) to proponuje konsultacje psychiatryczną.