Zawroty głowy i uczucie ciepła na policzkach a złe nawyki żywieniowe i upalna pogoda

Witam. Mam 19 lat od wczorajszego popołudnia pojawiły się u mnie zawroty głowy i uczucie ciepł na policzkach. Okolo miesiąca temu lekarz stwierdzil u mnie IBS i zalecił dietę jelitową. Mało jem lecz dużo piję okolo 4/5 litrów dziennie.moje pytanie brzmi czy może być to spowodowane złymi nawykami żywieniowymi, upalną pogodą czy może mieć inne podłoże ? Z góry dziekuję za odpowiedz.

Choroby układu pokarmowego bardzo często spowodowane są przez długotrwały stres, związany z nauką, pracą, egzaminami itp. Uspokojenie nerwów i odpowiednia dieta pomogą przywrócić organizm do zdrowia.