Zawroty głowy, mdłości, bóle brzucha

w sierpniu po raz 1 zdarzyło się krwawienie około tyg. przed terminem krwawienia, jednak trwało jeden wieczór. Sytuacja pojawiła się jeszcze we wrzesniu oraz listopadzie. 2 dni temu zaczęłam czuć skurcze w dolnej partii brzucha. Po tym odeszła średnia ilość"wody" - nielepki płyn bez zapachu. Następnie wydostał się kawałek skórki z krwią. Towarzyszyły temu zawroty głowy, mdłosci oraz bół po bokach w dolnej partii brzucha, Na co mogą wskazywać objawy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że każde krwawienie śródcykliczne wymaga konsultacji specjalisty ginekologa. Może być to bowiem wynik nadżerki, zaburzeń hormonalnych, endometriozy, polipów i wielu innych przyczyn. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie.