Zawroty głowy, napady płaczu a niedoczynność tarczycy

Asia 18 lat Od pewnego czasu mam problemy z zawrotami głowy. Choruję na niedoczynność tarczycy oraz niedomykalność zastawki mitralnej. Dostałam większą dawkę leków z 50Eutyrox na 75. Lekarz podejrzewał u mnie silny stres i nerwicę, która przyczynia się do złego samopoczucia i zawrotów. Sytuacja po lekach nieco się poprawiła. Mam teraz wiele stresu, napady płaczu, nie mogę spać w nocy i tym samym rano w szkolę źle się czuję co również powoduje stres. Czy jest to spowodowane nerwicą ?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza