Zawroty głowy, omdlenia a wynik MR
U mojej mamy rezonans pokazal KRETA TETNICA KREGOWA PRAWA IPICA TWORZA LUK.mama ma duze zawroty glowy i omdlenia do utraty sw.na pare sekund. Co to za schorzenie ?i jakie moze dawac objawy?jak to sie leczy?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Kręty przebieg tętnic mózgowych nie jest równoznaczny z zaburzeniem przepływu krwi w ich świetle. Nie ma swoistego leczenia krętego przebiegu naczyń tętniczych. Sugeruję wykonanie USG tętnic szyjnych i przepływów naczyniowych w mózgu.