Zawroty głowy oraz uczucie ciężkości nóg

Od kilku dni kręci mi się w głowie i mam uczucie ciężkości i drętwienia nog.T ak jakbym miała słabe krążenie. Ogólnie czuję się jakiś nieswojo.. Czy to może być spowodowane siedzy trybem życia, praca orzed koomputerem? Rok temu mialam dokładnie te same objawy przez ok. Miesiąc.Same przeszły. Martwię się że to wróciło.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.