Zawroty głowy, osłabienie i zmiany skórne a borelioza

czy mam boreliozę ? Objawy zawroty głowy osłabienie jakiś rok temu miałem wyprysk na twarzy który musiałem leczyć kremem z antybiotykiem bo nie chciał się zagić. Zrobiłem badanie na borelioze wartści referencyjne to: wynik dodatni moje wyniki igg-2,7 igm-11,1

Objawy sa nie specyficzne i moga odpowiadać wiely problemom zdrowotnym (tez. Boreliozie). Co do boreliozy to proszę wykonać Western Blot IgM i IgG.

Wartosc IgM jest dodatnia. Pytanie jakim testem było wykonywane badanie? Jeżeli elisa, należy wykonać test potwierdzenia Western Blot. Jest to test bardziej czuły.