Zawroty głowy po wstawaniu z łóżka u kobiety

Jestem 28 letnią kobietą. Zmagam się z dolegliwościami, które uprzykrzają mi życie. Mam bardzo częste zawroty głowy kiedy wstaję. Występują prawie za każdym razem i są bardzo silne. Druga dolegliwość to piekące stopy. Nasila się to wieczorami. Odczuwam tak jakby stopy piekły mnie wewnątrz. Do tego stopnia, że żeby zasnąć muszę robić zimne okłady. Ostatnią dolegliwością jest ból w okolicy lewego mięśnia piersiowego. Nie jest to serce, boli od ok miesiąca i porównywalne jest z zakwasami mięśni.

Szanowna PAni, należałoby udać się do neurologta i wykonać kilka badań ,między innymi EMG pod kątem neuropatii czuciowej