Zawroty głowy przy długotrwałym siedzeniu

Od kilkunastu miesięcy mam problem, który polega na tym, że przy długotrwałym siedzeniu dochodzi u mnie do zawrotów głowy i uczucia otępienia, a przy gwałtownych zawroty się nasilają. Jeżeli "przesadze" z siedzeniem to zaczyna mi się mocno kręcić i wtedy takie zawroty trwają kilka lub nawet kilkanaście dni. Jedyne co wyszło to nieprawidłowości w RTG kręgosłupa szyjnego: zniesienie lordozy oraz wyostrzenia w stawach Luschki. Czy to może odpowiadać moim objawom oraz czy są na to jakieś leki?

Opis RTG kregosłupa jest typowy dla osób siedzących , pochylonych, pracujących przy komputerze!
Warto robić częste chwilowe przerwy w pracy, cwiczyć, przeciagać sie, wzdychać
często wstawać , pić wwięcej płynów!