Zawroty głowy z nudnościami a problemy z kręgosłupem

Witam!!! Mam 30 lat od pewnego czasu pojawiły się u mnie zawroty głowy towarzyszą temu nudności i ból głowy, ale nie jest to silny ból głowy. Oprócz tego co jakiś czas miewam bóle głowy które są silne nad lewym okiem jest to tak silny ból, że nawet światło mi przeszkadza. Czy może to być spowodowane problemami z kręgosłupem. Ostatnio ból w plecach unieruchomił mnie, był tak silny że nie mogłam się ruszyć. Ból ten pojawił się w lewej łopatce i kierował się do góry do samej szyi.

Witam Serdecznie
Jak najbardziej wymienione przez Panią objawy mogą wynikać z podłoża zwyrodnieniowego kręgosłupa a dokładnie odcinka szyjnego. Proponuje konsultacje z lekarzem oraz zrobienie obrazowego badania odcinka szyjnego kręgosłupa aby upewnić się co jest przyczyną powstających objawów.
Pozdrawiam