Zawroty głowy z osłabnięciem, ból głowy i nudności po uderzeniu w tył głowy

Witam Tydzień temu poslizgnelam sie i uderzylam w tył głowy.Lekarz rodzinny zrobił mi badanie: palcem do nosa i stanie na jednej nodze. Podobno lekkie wstrzasnienie muzgu. Niepokoją mnie obiawy które ciagle sie utrzymują: zawroty głowy z oslabnieciem, bol głowy, nudnosci i uczucie jakby cos wyciekalo z nosa. Proszę o radę czy to napewno nic, nie miałam żadnego przeswietlenie i boje sie ze jednak moze cos mi dolega. Dodam ze taki stan utrzymuje sie już od tygodnia Dziękuje za informacje.

Proszę udać się do neurologa. Konieczne jest badanie neurologiczne, a w razie potrzeby wykonanie tomografii komputerowej głowy w kierunku np. obecności krwiaka podtwardówkowego, którego okoliczności powstania urazu(uderzenie w tył głowy) i objawy mogą sugerować

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz