Zaznaczone cechy niewydolności aparatu więzadłowego z przemieszczeniem
Witam :) Mam pytanie co badań, miałam robiony rezonans kręgosłupa szyjnego o to wyniki: Na poziomie przestrzeni m/k C4/C5 zaznaczone cechy niewydolności aparatu więzadłowego z przemieszczeniem do 1,5 mm. Poza tym, poza w/w w uwidocznionym odcinku kręgosłupa, prawidłowa wysokość i sygnał trzonów kręgów i krążków międzykręgowych, bez cech zwężenia światła kanały kręgowego i otworów międzykręgowych.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik oznacza kręgozmyk. Wskazana wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam.