Rozlużnienie aparatu więzadłowego z przewagą C3-C4
Proszę o interpretacje rtg Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej.Rozlużnienie aparatu więzadłowego z przewagąC3-C4.Przewężenie przestrzeni m-trzonowejC4-C5.Prawoboczna skolioza k-piersiowego.spłycona kifoza piersiowa.Prawoboczna skolioza k-lędźwiowego.Guzki schmoela w dolnych płytkach granicznych trzonów kregówL1-L2.Obniżona wysokość przestrzeni m-kręgowych L4/L5-L5/S1-dyskopatia.objawy niewydolności aparatu więzadłowego na tych poziomach w postaci tyłozmyków.zwyrodnieniowe zaostrzenia trzo

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię oraz zmiany zwyrodnieniowe. Wskazana konsultacja u ortopedy lub neurochirurga celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.