Zażycie tabletki poronnej w 6 tygodniu ciąży

witam jestem w 6 tygodniu ciazy i wczoraj zazyłam tabletki poronne jedna pod jezyk a reszte dopochwowo .krwawienie do dzis nie wystapiło lecz mocne upławy
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Trudno jest ocenić jakie są skutki stosowania tego typu leków w Pani przypadku. Konieczna jest pilna wizyta u ginekologa, gdyż środki te mogą mieć poważne działania niepożądane.