Czy tabletki hormonalne po porodzie chronią przed kolejną ciążą?

Witam, 7 tyg temu urodziłam coreczke. Po 6 tyg poszłam do swojego Ginekologa na kontrole po porodowa, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Novynette, kazał zazyc przy pierwszym dniu miesiaczki. Przedwczoraj dostałam krwawienia zazyłam ta tabletke, ale to krwawienie stało sie brazowe i zanikło. Czy to miesiaczka?zazyłam juz 3 tabletki czy one w tej sytuacji chronia mnie przed ciaza?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana ponowna wizyta u lek ginekologa. Proszę pamiętać iż nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji