Zażywanie leków 12 miesięcy po założeniu stentów

Mam nadal zażywać "polocard", "colopidogrel"juz nie,dodatkowo nadal biorę "atoris","nebinid",/jestem 12-m-cy,po założeniu stentów,czy mam nadal brać "nolpaza",jak zażywać te w/w,w sytuacjach "nadzwyczajnych"np,konieczności udziału w imprezach z alkoholem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Schemat przyjmowania leków powinien ustalić lekarz prowadzący adekwatnie do aktualnego stanu klinicznego. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.