Zażywanie leku Dostinex a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych

Zażywam dostinex mam wysoką prolaktynę czy mogę brać tabletki antykocepcyjne? przy hormonach nie zaszkodzą ? co w takim razie jest łagodne ponieważ boje sie że będa komplikacje nie zaszkodzą?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pomiędzy wspomnianym preparatem a tabletkami antykoncepcyjnymi nie zachodzą interakcje.